Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Yacht Salon 2023 – targi jachtów, łodzi sportów wodnych!

537

Jeśli jesteś miłośnikiem sportów wodnych, to nie możesz przegapić Targów – Yacht Salon 2023! To wydarzenie, które wraz z imprezami towarzyszącymi w zeszłym roku przyciągnęło swoimi atrakcjami ponad 22 000 osób!

 
Wszystkie imprezy bloku targowego wraz z Yacht Salon to ponad 300 wystawców, co czyni to wydarzenie jednym z największych tego typu w Polsce.

Tegoroczna edycja Yacht Salon zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Oprócz obecności dużych jednostek jachtów i łodzi, w tym roku organizatorzy przygotowali specjalną strefę z dużym basenem. Strefa z basenem o powierzchni 300 m2 o głębokości około 60 cm będzie jedną z atrakcji targów Yacht Salon. W tej strefie zaplanowano zawody na deskach SUP, warsztaty z jazdy na deskach SUP, a także testowanie sprzętu, którego użyczą wystawcy Yacht Salon.

 
Cała strefa będzie miała oprawę muzyczną serwowaną przez profesjonalnego DJ-a, a także będzie animowana przez konferansjera. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w tym basenie. W tej przestrzeni powstanie również strefa chilloutowa, gdzie będzie można odpocząć i podziwiać wodne popisy.
 
Swoje miejsce podczas targów, w dniach 26-29 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich, znajdą również pasjonaci nurkowania w dedykowanej dla nich strefie Dive Camp. Zaprezentują się firmy ze sprzętem nurkowym oferujące najnowsze trendy w tym sporcie. Będzie można spotkać także profesjonalnych nurków, którzy opowiedzą jak zacząć przygodę z nurkowaniem i pokażą, że warto zainteresować się tą aktywnością. Zwiedzający przekonają się, że jest wiele miejsc w Polsce i na świecie, gdzie można zacząć uprawiać ten sport.
Targi Yacht Salon to doskonała okazja do spotkania się z innymi miłośnikami sportów wodnych i nurkowania. To także świetna okazja dla osób, które chcą zainteresować się tym sportem, ale nie wiedzą, jak zacząć. Podczas targów można poznać firmy oferujące sprzęt jachtowy, łodziowy, a także sprzęt nurkowy.
To doskonała okazja, aby porównać oferty i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie!
W tym roku Yacht Salon będzie doskonałą okazją do spotkania się zarówno z osobami, które już aktywnie interesują się nurkowaniem, ale przede wszystkim do zainteresowania tym sportem nowych osób wśród zwiedzających całego bloku targów, który oprócz targów Yacht Salon składać się będzie z innych wydarzeń: największych targów kamperów i przyczep Caravans Salon, targów turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.
 
Wszystkie te imprezy doskonale się uzupełniają, tworząc jedno wielkie turystyczno-podróżnicze wydarzenie. Jeden bilet upoważnia do zwiedzenia całego bloku targowego.

Wszyscy miłośnicy sportów wodnych i nurkowania powinni wybrać się na Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych – Yacht Salon 2023!

 
To wydarzenie, które pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży sportów wodnych i nurkowania, a także pozwoli na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń. To także świetna okazja, aby poznać nowych ludzi i nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Nie przegap tej okazji i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia!