Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Inteligentna koszulka

31

Powstało już wiele wynalazków ze słowem „inteligentne” w reklamie. Tym razem, mamy do czynienia, z naprawdę ciekawym rozwiązaniem. System czujników wszyty w materiał, pozwalający na bieżąco monitorować pracę naszego organizmu.

Koszulka Omsignal zaprojektowania z myślą o bardziej optymalnych rozwiązaniach treningowych dla sportowców. Wyposażona w pakiet czujników monitorujących pracę serca, ruch (w tym kroki i rytm chodu) tętno, objętość płuc i ilość spalonych kalorii. Informacje zbierane są do małej „ czarnej skrzynki”- kontrolera, i przekazywane bezpośrednio do aplikacji, tak aby użytkownik mógł na bieżąco śledzić swoją wydajność organizmu.

 

[sam_pro id=”1_11″ codes=”true”]

 

Inteligentna koszulka1

Aplikacja zbierająca nasze dane dostarczone z czujników OMsignal iOS

Koszulka OM jest dostępna w 4 wersjach, koszulka pod T-shirt, koszulka bez rękawów, T-shirt i koszula z długimi rękawami.
Cena koszulki waha się w zależności od modelu od 100 do 130 dolarów. Cena kontrolera to koszt 140 dolarów, do całego zestawu doliczyć możemy jeszcze rękaw do smartfona, dostępny w 2 rozmiarach S/M, L/X, to koszt 29 dolarów.

 

[sam_pro id=”1_10″ codes=”true”]

 

Inteligentna koszulka

Czujniki wszyte są blisko serca, tak aby mogły uchwycić elektrokardiogram ( EKG ) tętno (BPM ) oraz zmienność rytmu serca (HRV)

Rozwiązanie firmy OM na pewno znajdzie wielu zwolenników, zarówno wśród wyczynowych sportowców jak i amatorów, ułatwiając układanie treningów czy sprawdzając nasze możliwości wydolnościowe. Tak ubrani możemy ruszać na siłownię czy fitness i spalać kalorie.

zostaw komentarz