Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Konkurs fotografii podwodnej

2 002
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotografii podwodnej!

 
Każdy nurek, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą, czy dopiero zaczyna fotograficzną przygodę, wie z pewnością, że konkursy tego typu motywują i dyscyplinują, a także uczą dzięki ogromnemu materiałowi porównawczemu.
Celem Fotokonkursu Nautici jest stworzenie platformy, która będzie promowała autorską fotografię podwodną i umożliwi przegląd powstających materiałów, nowych stylów i technik.
 
Zgłaszajcie swoje zdjęcia! Niech świat je zobaczy.
Fotokonkurs.nautica.pl

Do wyboru macie następujące kategorie: ochrona środowiska (świata) podwodnego,  portret podwodny, zachowania zwierząt żyjących pod wodą, szeroki kąt, makro, jaskinie i wraki.

 

Pula nagród jest w tym konkursie bardzo zachęcająca: Grand Prix za najlepsze zdjęcie konkursu:  tygodniowe safari nurkowe w Egipcie, ufundowane przez Nautica Safari s. j. (nautica.pl), bon na skrzydło XDEEP NX ZEN w wersji „custom” konfigurowany samodzielnie w konfiguratorze online TUNEUP (xdeep.com) -voucher prezentowy Deepspot: 1 wejściówka „Scuba” + voucher na 1 noc w podwodnym pokoju Deepspot + gadżet (deepspot.com).

Będą też nagrody za najlepsze zdjęcie w każdej kategorii: 6 pakietów nurkowych w Chorwacji na wyspie Vis w bazie nurkowej Nautica Vis Diving Center (8 nurkowań, butla z powietrzem, balast, transport łodzią, polski przewodnik nurkowy) ufundowane przez Nautica Safari s.j. (nautica.pl) i 6 nagród rzeczowych w postaci odzieży termoaktywnej od firmy Mola Mola, producenta odzieży nurkowej – (molamolawear.com).

Nagrody za wyróżnione zdjęcia: 6 nagród rzeczowych od firmy XDEEP (xdeep.pl) 6 bonów kwotowych po 100 złotych na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepie Fotopodwodna – (fotopodwodna.pl) oraz 6 voucherów prezentowych Deepspot – wejściówka „Scuba” + gadżet (deepspot.com).

Ponadto wszyscy nagrodzeni autorzy otrzymają zaproszenie do udziału w wernisażu imprezy „Fotoweekend w Deepspot” w dniu 14 stycznia 2024. Ich prace będą wydrukowane w dużym formacie przez sponsora Fotokonkursu – firmę Digiprint (digiprint.pl) i umieszczone na wystawie fotografii podwodnej towarzyszącej imprezie „Fotoweekend w Deepspot”.  Firma Colorland (Colorland.pl) wydrukuje autorskie fotoksiążki dla każdego z laureatów poszczególnych kategorii Fotokonkursu oraz laureata Grand Prix.

Nie ma co się wahać, 🙂 trzeba dać sobie szansę!

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze zdjęcia.

Materiały prasowe