Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Międzynarodowe Mistrzostwa w Fotografii i Filmowaniu podwodnym „Camera Louis Boutan”

3 956

Trwają zgłoszenia dla płetwonurków do 36 międzynarodowych zawodów o tytuł „Camera Louis Boutan” i Mistrzostw Niemiec w Fotografii i Filmowaniu.

 
 
Organizowany przez Związek Niemieckich Płetwonurków Sportowych cykliczny konkurs w „strzelaniu na żywo”, opiera się na zasadach zgodnych z regulaminem CMAS.
 
Startujący w konkursie nurkowie powinni pamiętać, że wybierane są najlepsze zdjęcia i najlepsze sekwencje video, wykonane pod wodą, ale nie poddane obróbce cyfrowej. Dopuszcza się jedynie opcje ustawiania obrazu podczas zawodów takie jak: kadrowanie, regulacja jasności i kolorów, a nawet wielokrotna ekspozycja i montaż.
Po nurkowaniu zdjęcia nie mogą być edytowane.
 
 
Wykonane zdjęcia podlegają opinii jury, która ocenia poprzez punktację poszczególne prace. W konkursie mogą startować niemieccy płetwonurkowie, którzy walczą o tytuł Mistrza Niemiec w Fotografii i Filmowaniu. Natomiast pozostali uczestnicy będą konkurować o tytuł zwycięzcy Camera Louis Boutan.
 
 

Miejscem, tegorocznych zmagań jest jezioro Kulkwitzer See w zachodniej części Saksonii. Jezioro ma maksymalnie 30 m głębokości, znajduje się na północ od  Markranstadt w Göhrenz i na południe od Lipska. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Landestauchsportverband Sachsen i przy zaangażowaniu VDST-Verein Leipzig er Delphine e. V.

 
Impreza obejmuje dzień treningowy i 2 dni zawodów. Zawody odbywać się będą od 15 do 19 września 2021 r. Termin rejestracji upływa 31 sierpnia 2021 r.
 
Fot.: Vdst
Więcej informacji: vdst.de
 

 

zostaw komentarz