Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Obudowa podwodna do iPhone 7 wkracza na salony

124

Niewiele telefonów może pochwalić się takim dodatkiem, ale czego nie robi się dla urody czy mody. iPhone 7 o krok bliżej do ideału, dzięki podwodnej obudowie do 100 metrów.

W wersji użytkowej nasz iPhone 7 jest określany jak wodoodporny. Nie należy jednak mylić pojęć, ponieważ bez wodoszczelnej obudowy możemy co najwyżej, skropić go wodą, czego również nie polecam. Firma LenzO przychodzi nam na ratunek, i tak nasz telefon ma szansę stać się całkiem ciekawym aparatem.

 

Obudowa podwodna iPhone 7 wkracza na salony lenzo (1)

Obudowa LenzO
Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie dla iPhone 7 i 7 PLUS. Wytrzymuje zanurzenie do 100 metrów głębokości, ale to nie jedyna zaleta. Korpus wykonano z jednego kawałka aluminium, pokrytego anodowaną powłoką ceramiczną. Z tyłu obudowy jest panel akrylowy dzięki któremu użytkownik widzi wszystko to, co dzieje się na ekranie telefonu.

 

Obudowa podwodna iPhone 7 wkracza na salony lenzo (3)

 

Dodatkowo, wbudowano dwa siłowniki wahadłowe, które zapewniają nam dostęp do wszystkich podstawowych funkcji aparatu.  W obiektywie umieszczono dodatkowo dwa filtry, w kolorze magenty i czerwieni, które pozwalają na korekcję kolorów podczas robienia zdjęć.

 

 

 

 

Obecnie obudowa jest przedmiotem kampanii na Kickstarter.
Planowana cena detaliczna to 395 dolarów.

Obudowa podwodna iPhone 7 wkracza na salony lenzo (4)

Źródło: Kickstarter

 

zostaw komentarz