Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Poseidon Diving Systems wprowadza aktualizacje w oprogramowaniu sprzętowym dla komputera i rebreathera

354

Firma Poseidon Diving Systems ogłosiła wprowadzenie nowej aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla komputera nurkowego M28 i rebreathera SE7EN.

 
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego w wersji 2.67 / 2.04 jest dostępna do pobrania za pomocą aplikacji Poseidon’s Reef. Uaktualnienie wprowadza wiele ulepszeń, w tym rozwiązanie problemów z ładowaniem akumulatora M28, ulepszone monitorowanie baterii, poprawione wykrywanie przycisków i wiele innych.
Aplikacja Reef jest dostępna na urządzenia Apple iOS i Mac oraz na Androida i Windows.
 
 Nowa aktualizacja oprogramowania sprzętowego dla komputera nurkowego M28 i rebreathera SE7EN wprowadza wiele zmian. W przypadku M28 uaktualnienie wprowadza obsługę nowych wersji PCB M28 i CUSB, a także poprawia wskazanie niskiego poziomu naładowania akumulatora i rozwiązuje problem z opóźnieniem uruchomienia. Poza tym wprowadza ulepszone mechanizmy wykrywania położenia przycisku i usuwa problem estetyczny z poziomym paskiem przewijania w menu.
W przypadku SE7EN aktualizacja wprowadza obsługę nowych wersji PCB modułu E, a także uwzględnia szacunkowy pozostały czas pracy baterii M28 w CRA. Aktualizacja również poprawia mechanizm usuwania O2 przy wyłączaniu i blokuje zmiany O2 FO2 najpierw po PDT #52.
Ponadto M28 utrzymuje stan OC/CC taki jaki jest, gdy HUD jest odłączony w trybie Setpoint/CPOD.

 

Instrukcje obsługi zostały również zaktualizowane i są dostępne do pobrania wraz z aktualizacją oprogramowania sprzętowego. Dzięki tym ulepszeniom, użytkownicy M28 i SE7EN mogą cieszyć się lepszą wydajnością i bezpieczeństwem podczas nurkowania.

Zaktualizowana instrukcja obsługi do pobrania