Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Największa podziemna trampolina na świecie

1 167

 

Stara kopalnia łupków Blaenau Ffestiniog w północnej Wali, stała się domem dla największej podziemnej trampoliny. Jest to najnowsza atrakcja parku rozrywki Zip World.

Dyrektor handlowy, Sean Taylor, wpadł na pomysł zbudowania podziemnej trampoliny, po obejrzeniu podobnego rozwiązania we francuskim lesie. Zainspirowany pomysłem stworzenia możliwości tak nietypowej zabawy, ma nadzieję, że nowa atrakcja przyciągnie dużo więcej turystów.
 
 
 
 
Skacząc, doświadczamy tak surrealistycznych uczuć, jakich nie poznamy nigdzie indziej na ziemi, – mówi Sean Taylor. – Tu w zasadzie, mamy podziemny plac zabaw, a najlepsze jest to, że możemy to robić przez cały rok.
 
 
 
 
Park rozrywki Zip World udostępnił trzy trampoliny, przymocowane do ścian kopalni na wysokości od 6 do 55 metrów. Trampoliny połączone są ze sobą zjeżdżalniami o długości 18,3 m i spiralną klatką schodową. Dodatkowo atmosferę niesamowitości podkręcają pokazy laserowe i hologramy.
 
 
 
Ponad 4500 godzin zajęło przygotowanie i zawieszenie podziemnych trampolin, które mogą pomieścić około 100 podskakujących osób na raz. Śmiałkowie, zachęcani są do jak najwyższych podskoków, aby osiągnąć maksymalną wysokość 24 m.
 
Bilety już od około 25 USD za osobę.
zostaw komentarz