Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Nurkowanie na Targach Wiatr i Woda 2016

567

W dniach 10 – 13 marca 2016 roku, po raz 28. odbędą się Targi  Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda.
Na tak dużej imprezie, skupiającej wszystkie branże związane z wodą, nie mogło zabraknąć nurkowania.

Podczas 4 dni  targowych będziemy mogli zapoznać się z nowościami sprzętowymi przygotowanymi na ten rok przez firmy.

Początek sezonu nurkowego, wiąże się z poszerzaniem wiedzy i zdobywaniem doświadczenia. Dla większości z nas porównanie ofert szkoleniowych dostępnych na rynku organizacji, które stawiają na rozwój adeptów nurkowania, poprzez osobiste spotkania z ich przedstawicielami, z pewnością pozwoli na optymalne dobranie planów szkoleniowych.
Na targach nie zabranie ciekawych ofert szkoleniowych dopasowanych do każdego poziomu wiedzy.

Rozpoczęcie sezonu również nieodmiennie powoduje, iż odświeżamy zarówno nasz sprzęt jak i wiedzę. I w tej kwestii, podczas trwania targów, nie zawiodą się przychodzący goście.

W sobotę i niedzielę 12 – 13 marca 2016, zaprezentowanych zostanie wiele ciekawych prelekcji. Z pewnością, każdy zainteresowany nurkowaniem, czy to pasjonat, czy aktywnie nurkujący, znajdzie coś dla siebie.

 

Panie zachęcamy do wzięcia udziału w meetingu dla kobiet. Nurkowanie, to nie tyko sport dla Panów, o czym coraz częściej pamiętają producenci sprzętu. Jednakże, nasz Pan instruktor nie zawsze jest w stanie opowiedzieć na typowo nurkowe, aczkolwiek kobiece pytania. Może warto więc zapytać o to inne nurkujce Panie?
Na stoisku Magazynu BlueLife w sobotę, po prelekcji „ORP Kujawiak”, będzie można porozmawiać z Mariuszem Borowiakiem, autorem książki „Podwodni Tropiciele”. Fani literatury pisarza wiedzą, iż będzie to możliwość zdobycia autografu również w pozostałych jego książkach, a jest ich ponad 30.

W niedzielę na stoisku Magazynu BlueLife, po prelekcji zapraszamy na spotkanie z rekordzistą Guinessa Wojtkiem Tecławem i z częścią jego zespołu, uczestniczącego w podwodnym układaniu kostki Rubika na 100 metrach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rozkładem prelekcji, które przygotowaliśmy dla płetwonurków obecnych jak i przyszłych, w końcu nurkowanie to sport dla aktywnych ludzi, niezależnie od wieku.

 

nurkowanie targi wiatr i woda 2016 prelekcje
Nurkowanie – Targi Wiatr i Woda 2016 – prelekcje
zostaw komentarz