Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Boat & Fun Berlin 2023 – fantastyczne atrakcje w zimowej scenerii

Boat & Fun Berlin 2023
6 424

Sporty wodne, zajęcia na świeżym powietrzu, inspiracje podróżnicze – na targach Boat & Fun Berlin na  powierzchni ponad 90 000 m² ponad 850 międzynarodowych wystawców i marek zaprezentowało szeroką gamę produktów z zakresu sportów wodnych, przygód i mobilności w wodzie, na wodzie i wokół niej.

 
Gdy do Europy zawitała zima z mroźnymi temperaturami, niosąc ze sobą pierwszy śnieg obiekt Boat & Fun Berlin na berlińskich terenach wystawowych emanował letnią atmosferą, zaostrzając apetyt na nadchodzący sezon wodny zajęcia sportowe i plenerowe. Od 30 listopada do 3 grudnia 2023 r. na powierzchni ponad 90 000 m² w 16 halach skupiano się na wszystkim, co związane ze sportami wodnymi, przygodą i mobilnością w wodzie, na wodzie i wokół niej.
 
Jako jedne z największych targów żeglugi śródlądowej i przybrzeżnej, oprócz trendów i innowacji dla miłośników sportów wodnych i turystyki wodnej, Boat & Fun Berlin zaoferował także szeroką gamę produktów miłośnikom wędkarstwa, podróżnikom, miłośnikom biwakowania i miłośnikom outdooru mnóstwo inspiracji.
 
 
We współpracy z Angling World Berlin, największymi w Niemczech targami poświęconymi popularnemu sportowi wędkarskiemu, Auto Camping Caravan I Berlin Travel Festival, Boat & Fun Berlin to największa w Niemczech wystawa żeglarstwa i rekreacji poświęcona sportom wodnym, aktywności na świeżym powietrzu, przygodzie i podróżom.
 
„W tym roku kontynuowana jest historia sukcesu Boat & Fun Berlin. Na szczególną uwagę zasługuje rosnący międzynarodowy udział w wydarzeniu. Oprócz corocznego wzrostu liczby międzynarodowych wystawców i marek na targach Boat & Fun Berlin, rośnie także odsetek gości z innych krajów. To fantastyczny rozwój, który podkreśla znaczenie Boat & Fun. W Niemczech i Europie jesteśmy obecnie jednymi z wiodących graczy na rynku, jedną z najważniejszych wystaw, a co za tym idzie pierwszym miejscem, do którego ludzie kierują się w celu uprawiania sportów wodnych, aktywności na świeżym powietrzu, przygód i podróży” – powiedział Daniel Barkowski, kierownik projektu w Boat & Fun, na zakończenie wydarzenia. 
 
Boat & Fun Berlin zaprezentowało imponującą gamę modeli i marek do żeglarstwa i wypoczynku na świeżym powietrzu w samym sercu największego w Europie regionu sportów wodnych. Od kajaków po luksusowe jachty – na targach zaprezentowano łodzie niemal każdej klasy i wielkości, w tym wiele debiutujących na scenie europejskiej i światowej,  wśród nich Alfastreet, Antaris, Aqualine, Balt, Bawaria, Bayliner, Beneteau, Campi Boats, Delphia, Finval, Fjord, Floating Homes, Galeon, Greenboats, Greenline, Interboat, Hydrolift, Jeanneau, Karnic, Linssen Yachts, Luxboot, Marex, Marian, Mastercraft, Nautilus, Powerboat, Prestige, Quicksilver, Saffier Yachts, Sea Ray, Sessa, Silver, Sorrento, Sterk, Sunbeam, X Shore i wiele innych.

 

Z ponad 850 międzynarodowymi wystawcami i markami zajmującymi powierzchnię ponad 90 000 m², Boat & Fun Berlin osiągnęło lepsze wyniki niż wydarzenia z poprzednich lat i nadal się rozwijało – a udział międzynarodowych uczestników osiągnął rekordowy poziom. W tym roku wzięły w nim udział firmy i marki z następujących krajów: Austria, Belgia, Brazylia, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Jordania, Łotwa, Litwa, Mongolia, Maroko, Namibia, Holandia, Norwegia, Oman, Polska, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czechy, Uganda, Wielka Brytania i Ukraina.
 
Według wstępnych wyników ankiety przeprowadzonej przez Messe Berlin na targi Boat & Fun Berlin 2023 przybyło ponad 45 000 gości i byli oni więcej niż zadowoleni z wydarzenia.

Źródło: Messe Berlin na targi Boat & Fun