Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Kompaktowy Lumix TS7

282

Wytrzymały, pyłoszczelny, mrozoodporny i wodoodporny, tak w skrócie można opisać nowy Lumix TS7.

 

Lekki ważący 319 gramów, cyfrowy aparat kompaktowy stworzony dla pasjonatów sportów.
Odporny na wstrząsy, nacisk do 100 kg, zamarzanie do -10 stopni Celsjusza, ciśnienie do 15 barów i z możliwością zanurzenia się do 30 metrów pod powierzchnię wody.

Lumix TS7 wyposażony został w 20,4-megapikselowy czujnik wysokiej czułości MOS 1/2,3 cala i obiektyw 4,6-krotnego zoomu optycznego, aby z łatwością uchwycić znakomite ujęcia o wysokiej rozdzielczości od 28 mm szerokości do 128 mm w każdych warunkach.

 

Zawiera elektroniczny wizjer LVF 0,2-cala, o rozdzielczości 1 180 tysięcy punktów, który umożliwia łatwe fotografowanie nawet w intensywnym słońcu lub przy oświetleniu.

 

Tylny monitor LCD wykonano z hartowanego szkła o przekątnej 3,0 cala i rozdzielczości 1040 tys.


Nasz kompakt rejestruje wideo, QFHD 4K w rozdzielczości 3840 × 2160 przy 30p / 24p w MP4, korzystając w pełni z technologii 4K. Umożliwia nagrywanie seryjne 10 klatek na sekundę z rozdzielczością 20,4 MP z AFS i 5 klatek na sekundę z funkcją śledzenia AF.

Wbudowane oświetlenie LED w korpusie aparatu umożliwia fotografowanie nawet w ciemnych podwodnych lub nocnych środowiskach kempingowych.

Lumix TS7 posiada możliwość tworzenia efektów specjalnych za pomocą 22 filtrów, panoramy i obracania klatki wideo.

Akumulator Lumix TS7 można wygodnie ładować za pomocą dołączonej ładowarki AC lub USB.

W kompakcie znajdziemy wbudowany kompas i wysokościomierz do trekkingu i alpinizmu. Kompas pomaga w uchwyceniu np. nocnego nieba, a wysokościomierz jest nieoceniony w  górach.

Informacje o lokalizacji można umieszczać na obrazach za pomocą GPS na smartfonie, lub tablecie poprzez Wi-Fi. Dzięki bezpłatnej aplikacji Panasonic Image App na urządzenia mobilne prześlemy zdjęcia do serwisów społecznościowych.

 

Lumix TS7 dostępny będzie już na przełomie czerwca i lipca 2018 roku w cenie około 449,99 dolarów.

 

źródło: panasonic.com

reklama
[miptheme_adssystem ad=”7009″ align=”none” hide_on_mobile=”no”][/miptheme_adssystem]

zostaw komentarz