Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Łodzie i statki w archeologii

136

Pięć dni, 150 gości z całego świata, 16 sesji naukowych. 21 września, w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku rozpocznie się międzynarodowe sympozjum „Łodzie i statki w archeologii” (International Symposium on Boat and Ship Archaeology – ISBSA).

 

Pięć dni, 150 gości z całego świata, 16 sesji naukowych. 21 września, w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku rozpocznie się międzynarodowe sympozjum „Łodzie i statki w archeologii” (International Symposium on Boat and Ship Archaeology – ISBSA). Pięciodniowe sympozjum otworzy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, profesor Małgorzata Omilanowska, która objęła konferencję swoim patronatem.
 
 
szkuta_nmmwww
 
 
Tegoroczna konferencja jest czternastą edycją prestiżowego sympozjum, które dedykowane jest środowisku archeologów morskich oraz podwodnych — Narodowe Muzeum Morskie już po raz drugi w historii konferencji jest jej organizatorem, co potwierdza, jak mocną pozycję i markę ma nasza instytucja w branży i jak bardzo doceniana jest praca polskich naukowców – mówi dr hab. Waldemar Ossowski, sekretarz tegorocznego International Symposium on Boat and Ship Archaeology.
 

zostaw komentarz