Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Organizatorzy konkursu fotografii podwodnej Ocean Art 2022 zaprosili do zgłaszania prac

1 241

Fotograficzne „żniwa” wyłaniające najciekawsze i najpiękniejsze prace fotografów podwodnych nie tylko profesjonalistów, ale i amatorów wystartowały.

 
Po raz 11. można wysyłać materiały do konkursu fotografii podwodnej Ocean Art 2022.
Każdego roku do konkursu zgłaszane są prace, po których wrażenia zostają z nami na dłużej. Tegoroczna edycja również nie będzie odstawała od poprzednich i zapewne wiele obrazów nas zachwyci, ale pod względem materialnym będzie najpokaźniejsza ze wszystkich dotychczasowych, ponieważ pula profitów dla wyróżnionych wynosi ponad 100 000 dolarów w nagrodach, co czyni Ocean Art jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów fotografii podwodnej na świecie.

 

 konkurs fotografii podwodnej Ocean Art 2022  photo cometition underwater photography

Do tegorocznej edycja można zgłaszać prace już w czternastu kategoriach. Idąc z duchem czasu, organizator dodał kolejną kategorię, tym razem stworzoną z myślą o fanach kadrów zarejestrowanych „okiem” telefonu komórkowego. Również jak co roku, gama oferowanych nagród możne przyprawić o szybsze bicie serca. Znajdziemy tu bowiem zarówno propozycje związane z turystyką nurkową, oferowane przez najlepszych operatów do najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie, jak i sprzęt nurkowy popularnych firm. W puli nie zabraknie również rewelacyjnej jakości sprzętu do fotografii podwodnej.
Tradycyjnie, zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą mogli uszeregować nagrody, które chcieliby otrzymać, co zwiększy szanse na otrzymanie dokładnie tej wymarzonej!
 
W skład tegorocznego jury wchodzą m.in. Marty Snyderman, Tony Wu czy Mark Strickland.
Wato pamiętać o zgłaszaniu materiałów zgodnie z wymogami konkursu, do którego zgłoszenia kończą się o 23:59 PM PST 30 listopada 2022 roku.
 
zostaw komentarz