Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Podsumowanie konkursu fotograficznego “Think Pink”

1 626

Tegoroczna, trzecia edycja różowego konkursu “Think Pink” dobiegała końca. Spośród nadesłanych prac, zgłaszanych w dwóch kategoriach, wyłoniono zwycięzców i przyznano wyróżnienia.

 

Główna nagroda, siedmiodniowa wycieczka do Indonezji z Dive Damai, za przepiękne ujęcie wargacza w kategorii szeroki kąt trafiła do Richarda Barndena. W kategorii makro nagrodę w postaci siedmiodniowego pakietu w Crystal Blue Resort w Anilao na Filipinach przyznano Pietro Cremone.

 

 

 

Juan Murillo za fotografię “lilie wodne” w kategorii szeroki kąt, uzyskał drugie miejsce i otrzymał lampę wideo Light and Motion Sola 3800. Do rąk Enrico Somogyi trafił stroboskop YS-D2J Sea and Sea za ujęcie węgorza.

Trzecie miejsce zajęły Rosie Leaney za przytulną parę gigantycznych mątw i Volker Lonz za krewetki, odpowiednio w kategoriach szeroki kąt i makro. Dodatkowo każdy z nagrodzonych otrzymał kartę podarunkową o wartości 250 EUR na produkty firmy Saga Dive.

 

 

Desmond Ho został wyróżniony w kategorii szeroki kąt za urzekającą kompozycję skalarów pod molo. Drugie wyróżnienie za przepiękny portret, w kategorii makro, otrzymał Gino Symus .

 

 

Konkurs fotografii podwodnej „Think Pink” organizowany jest przez Dive into the Pink, organizację charytatywną zajmującą się zbieraniem funduszy na badania związane z rakiem piersi i na wspieranie pacjentów.

 

Do tegorocznej edycji w dwóch kategoriach makro i szeroki kąt zgłoszono prawie 600 prac, co pozwoliło na zebranie prawie 4400 dolarów.

źródło: www.diveintothepink.org/think-pink

zostaw komentarz