Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Ruszyły zgłoszenia do konkursu fotografii podwodnej „Ocean Art” 2019

2 002

Ocean Art jeden z największych, a także najbardziej prestiżowych konkursów fotografii podwodnej na świecie ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji.

 

Dzięki puli nagród wynoszącej ponad 80 000 dolarów jest  również jednym z najbardziej oczekiwanych, zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. 16 kategorii tworzy szeroką gamę możliwości przedstawienia prac fotograficznych jak i samych aparatów, a ponad 75 nagrodzonych zdjęć komponuje się w portfolio najlepszych zdjęć podwodnych roku.

 

Tegoroczne nagrody Ocean Art zostały ufundowane przez ponad 20 ośrodków nurkowania z Indonezji, Filipin i Wysp Bahama. Wśród tych o największej wartości znajdziemy wycieczkę „White Sharks” na pokładzie najnowszej ultraluksusowej łodzi z floty Pelagic „Vortex”, czy 7-dniową wycieczkę na pokładzie MV „Bilikili” na Wyspy Salomona. Tradycyjnie nie zabraknie również nagród w postaci sprzętu od firm Sea & Sea, Think Tank Photo czy Ikelite. 

 

Najnowsza edycja została wzbogacona o dwie nowe kategorie. W skład tegorocznego jury wchodzą światowej sławy fotograficy podwodni: Tony Wu, Martin Edge, Marty Snyderman i Scott Gietler.

 

Zdjęcia przesyłamy do 30 listopada 2019 r. do godziny 23:59. Więcej informacji dotyczących zgłoszeń do konkursu znajdziecie na stronie:  uwphotographyguide.com

Info: informacja prasowa Ocean Art Photo

zostaw komentarz