Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

SANTI Sizer – darmowa aplikacja ułatwiająca wybór

261

Od dziś nurkowie mogą samodzielnie sprawdzić jaki rozmiar suchego skafandra oraz ocieplacza jest dla nich odpowiedni.

Dla swoich Klientów firma SANTI właśnie wdrożyła darmowe, szybkie i proste narzędzie ułatwiające wybór konkretnego rozmiaru.

Aplikacja SANTI Sizer jest specjalnym narzędziem dla nurków, pozwalającym zweryfikować wymiary swojego ciała ze standardowymi rozmiarami produktów SANTI. Pozwala na lepszy i szybszy wybór rozmiaru suchego skafandra czy ocieplacza. Wystarczy wprowadzić cztery podstawowe wymiary swojego ciała – wzrost, obwód w klatce piersiowej, pasie i biodrach oraz wybrać płeć, by w kilka sekund sprawdzić, który rozmiar SANTI jest najlepszy do zmierzenia bądź zakupu. Aplikacja pokazuje obwód zarówno w cm jak i calach.

 

SANTI Sizer weryfikuje wymiary ciała ze standardową tabelą rozmiarów SANTI i dopasowuje najlepszy rozmiar z 16 dostępnych dla mężczyzn i 12 dla kobiet. Może się jednak zdarzyć, że aplikacja nie wskaże konkretnego rozmiaru (napis „NO SIZE”) – wówczas prawdopodobnie skafander bądź ocieplacz powinien być uszyty na miarę. Dlatego w tym przypadku dobrze jest udać się do dilera SANTI po poradę.

Sugerowany przez aplikację rozmiar oparty jest na pomiarach wykonanych na statystycznej grupie klientów.

SANTI nie bierze odpowiedzialności za ostateczne i rzeczywiste dopasowanie produktu.

Aplikacja dostępna jest do ściągnięcia za darmo w sklepie Apple oraz Google store.
Aplikację można również ściągnąć bezpośrednio klikając na ten link: http://onelink.to/jbpjfa

zostaw komentarz