Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, biologia morska, ekologia, fotografia podwodna i sporty wodne

Sunreef Yachts woduje pierwszy katamaran Sunreef 50

297

Stocznia zwodowała pierwszy jacht Sunreef 50. Najnowszy model z gamy luksusowej linii katamaranów żaglowych, do której należą również Sunreef 60, Sunreef 70 oraz Sunreef 80.

 

Luksusowy katamaran łączy w sobie cechy tradycyjnej łodzi żaglowej z nowoczesnym designem, oferując idealne połączenie na morzu jachtu do czarteru, jak i do długich podróży przez ocean. Wydłużona linia nadbudowy w połączeniu z wykończeniem w drewnie tekowym nadają linii klimatyczny charakter.

 

Jacht posiada obszerny salon, który daje dostęp do tarasu na dziobie oraz otwiera się na kokpit, którego powierzchnię powiększa hydrauliczna platforma. W przestrzeni kadłubów mogą znaleźć się w wygodne kabiny gościnne oraz luksusowa kabina armatorska z garderobą, biurem, wysuwanym telewizorem i obszerną łazienką.

 

 

Taras dziobowy jachtu, pokład słoneczny i kokpit rufowy oferują zaskakująco przestronne strefy wypoczynkowe.

 

 

Sunreef 50 odznacza się w pełni spersonalizowanym wystrojem, obszernymi przestrzeniami mieszkalnymi, a także łatwością w obsłudze oraz dzielnością morską.

 

Pierwszy zwodowany model posiada trzykabinową aranżację wnętrz, dostosowaną do potrzeb właściciela, który już wkrótce wyruszy w rejs dookoła świata wraz z gośćmi i załogą.

Źródło: Sunreef Yachts

zostaw komentarz