Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Stocznia Sunreef Yachts ujawnia szczegóły nowej linii żaglowców

567

Stocznia Sunreef Yachts ujawniła szczegóły najnowszej linii żaglowych katamaranów podczas konferencji prasowej w ramach targów Cannes Yachting Festival.

Sunreef Yachts poszerza swoją ofertę w szczególnym dla siebie momencie. Firma bowiem świętuje właśnie 15-lecie działalności.

W tym czasie, zespołowi udało się zwodować ponad 100 luksusowych, w pełni spersonalizowanych jednostek, a w tym jachty należące do ścisłej czołówki największych i najbardziej innowacyjnych na świecie katamaranów.

Dla stoczni jest to nie tylko czas posumowań, lecz przede wszystkim okazja do zaprezentowania kolejnych nowości.

 

Sunreef Yachts

 

 

Zapowiedź nowej linii katamaranów żaglowych

Powołując do życia nową linię katamaranów, stocznia połączyła klimat tradycyjnej łodzi żaglowej z nowoczesnym designem i techniką. W ten sposób powstał idący z duchem czasu projekt katamaranów stworzonych zarówno do wypoczynku na morzu oraz czarteru jak i do długich podróży przez ocean.

Nowa linia katamaranów Sunreef Yachts składać się będzie w sumie z czterech modeli. Stocznia odkryła szczegóły nowej oferty żaglowców podczas targów Cannes Yachting Festival 2017, prezentując makietę 60-stopowego modelu, który zwodowany zostanie w 2018 roku. Następnie do nowej floty dołączy większa jednostka.
źródłó: Sunreef Yachts

zostaw komentarz