Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Wodoodporne zewnętrzne dyski twarde SSD

Wodoodporne zewnętrzne dyski twarde SSD
1 355

Wyjątkowo wytrzymała i wodoodporna seria dysków przeznaczona dla fotografów, kamerzystów i twórców, do pracy w trudnych warunkach od Sony.

 

Obie serie SL-M i SL-C zapakowano w jednoczęściowe aluminiowe obudowy, odporne na wstrząsy. Ma to zapewnić użytkownikom dodatkowe bezpieczeństwo przechowywania danych. W pyłoszczelne i wodoodporne konstrukcje wmontowane zostały port USB typu C, które również są wodoodporny nawet bez zatyczki.

 

Zdaniem producenta dane będą bezpieczne, nawet gdy urządzenie wpadnie do wody do głębokości 1 metra. Materiał, z którego wykonano obudowę, zabezpiecza zawartość dysku podczas transportu razem z dużą ilością ciężkiego sprzętu i podczas upadków z 3 metrów, zatem nasz dysk przestanie być wrażliwą częścią naszego bagażu w podróży.

 

Wysokowydajna seria SL-M pracuje z prędkością odczytu / zapisu do 1000 MB / s, natomiast prędkość odczytu 540 MB / s i szybkość zapisu 520 MB / s dostępna jest w standardowej kompaktowej wersji SL-C . Na rynku dostępne będą pojemności dysków: 500 GB, 1 TB i 2 TB od lata 2019 r.,

źródło: sony

 

zostaw komentarz