Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Zaczynam żeglować

3 620

„Zaczynam żeglować” to wprowadzenie do żeglarstwa adresowane przede wszystkim do młodych entuzjastów tego sportu.

Celem tej książki jest przybliżenie czytelnikowi problematyki żeglarskiej w takim stopniu, by chwycił rumpel i szot bez nadmiernej obawy, by później, gdy stanie przed komisją egzaminacyjną na stopień żeglarza, był spokojny o wynik.

„Gdy raz wyjdziesz na wodę i posmakujesz świeżego wiatru, będziesz wiedział, czy warto uczyć się dalej. Liczę na to, że spodoba ci się wędrówka pod żaglami i nie poprzestaniesz na tej książce, która jest traktowana jako wstęp do twojej żeglarskiej kariery” – pisze we wstępie kpt. Krzysztof Baranowski.

Znakomity praktyk, kpt. Krzysztof Baranowski, prowadzi wykład w sposób niezwykle przystępny i niekonwencjonalny, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z żeglarską młodzieżą. To jeden z najbardziej znanych polskich żeglarzy. Na morzach i oceanach przepłynął ponad 250 000 mil morskich! Brał udział w transatlantyckich regatach samotnych żeglarzy i dwukrotnie opłynął świat solo na jachtach „Polonez” i „Lady B”. Na „Pogorii” prowadził rejs na południowe Szetlandy, a ze Szkołą pod Żaglami do Indii i wokół Afryki.

zaczynam-zeglowac
AUTOR: KRZYSZTOF BARANOWSKI
Format: 168 x 240 mm
Stron: 208
Wydanie: 5
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7020-638-3
www.sklepnurkowanie.pl

 

zostaw komentarz