Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Jachtowy Sternik Morski – To jest łatwe!

2 949

Świetny, zwięzły podręcznik dla kandydatek i kandydatów na patent zarówno jachtowego jak i motorowodnego sternika morskiego. Krótko zwięźle i na temat. 

 

Klasyczna, drukowana wersja podręcznika dla Jachtowych i Motorowodnych Sterników Morskich.

Podtytuł – To jest łatwe! – sugeruje, co z resztą jest zgodne z prawdą, że wiedza potrzebna do bezpiecznego i dającego wiele satysfakcji żeglowania po morzu nie jest trudna. A na pewno sposób jej przekazania w tym podręczniku jest bardzo przyjazny i  korzystając z tego podręcznika jesteśmy pewni, że egzamin teoretyczny będzie dla Ciebie formalnością!

Autor, kpt. Piotr Lewandowski, znany jest z tego, że wiedzę przekazuje tak prosto jak tylko się da. Żeglarstwem zajmuje się zawodowo, zatem w podręczniku znajdziemy bardzo praktyczne uwagi i informacje, bez zbędnego teoretyzowania. Ten podręcznik to sam konkret!

Warto dodać, że podtytuł podręcznika wymyśliła jedna z załóg szkoleniowych Piotra. Podczas szkolenia, zauważyli, że Piotr bardzo często używa zwrotu „To jest łatwe!” i zasugerowali, żeby kolejny jego podręcznik miał właśnie taki tytuł. Ponieważ my również uważamy, że żeglarstwo przekazane w prawidłowy sposób jest łatwe, bardzo chętnie podchwyciliśmy pomysł tego tytułu. Jest on zgodny z naszymi przekonaniami!

Podręcznik zawiera zagadnienia z zakresu nawigacji, locji, przepisów, bezpieczeństwa, łączności i meteo. Niezbędne minimum zarówno do zaliczenia egzaminu, jak i bezpiecznej żeglugi po morzach.

Z tym podręcznikiem z pewnością żeglarstwo będzie dla Ciebie łatwe!

Wersja poglądowa do pobrania: Pobierz

więcej: https://morka.pl/