Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Nikon Photo Contest 2020-2021 – wybrano zwycięskie prace

4 419

Wybrano tegorocznych zwycięzców Grand Prize, Excellence Award i Special Encouragement Awards pośród ponad 65 000 zgłoszeń!

 

Laureatem nagrody głównej tegorocznego konkurs jest Amin Nazari z Iranu, za zdjęcie pt. „Promieniowanie”, przedstawiające starszą kobietę leczoną w szpitalu Razi w Ahvaz w Iranie, z powodu wirusa.

W konkursie filmów krótkometrażowych nagroda główna trafiła do Rei Kurody z Japonii za „Ucieczkę przed karmą”. Film porusza temat COVID-19, i pokazuje, jak otaczająca nas pandemia wpłynęła nasze życie.

W kategorii filmów krótkometrażowych nagroda Nikon’s Selection Award została przyznana Rodrigo Thomé za „The Ocean Voice” Podwodny filmowiec i fotograf w swoim dorobku zgromadził wiele materiałów telewizyjnych dotyczących nurkowania. W nagrodzonym materiale Thomé bada nasz związek z morzem i to, jak wpływamy na nie i życie jego mieszkańców. Fabuła „The Ocean Voice” jest przesłaniem oceanu dla ludzkości!

 

Zwycięskie zgłoszenia i nagrodzony film Rodrigo Thomé.

Nagrodzone prace będą prezentowane na ulicznych pokazach odbywających się w Tokio, Nowym Jorku i Londynie w dniach od 5 października do 14 listopada. Sprawdź poniżej wszystkie zwycięskie zgłoszenia i nagrodzony film Rodrigo Thomé.

Źródło: Nikon Photo Contest

 

 
zostaw komentarz