Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Podróż w głębiny oceanu w ramach luksusowego rejsu wycieczkowcem

5 760

 

Pomimo obostrzeń związanych z koronawirusem, firmy oferujące luksusowe rejsy wycieczkowe rozszerzają oferty dla gości. Najnowsze trendy oscylują m.in. wokół podróży w głąb oceanu.

 

Za dodatkową opłatą w ramach luksusowych wakacji, możemy stać się częścią wyprawy, w której “odkrywcy” podróżują do spoczywających na dnie pozostałości wraków. 

Nietypowa oferta pozwala na podziwianie niedostępnych wcześniej dla zwykłego podróżnika niesamowitych miejsc i przeżycie wyjątkowej przygody, a wszystko to w bezpiecznej kabinie Scenic Neptun, w której możemy zanurzyć się na głębokości do 300 metrów.

Podwodny pojazd zabierze gości na wyprawę, wokół greckiej wyspy Kea, podczas której będą mogli podziwiać fascynujące formy życia morskiego, tętniące życiem rafy koralowe i kilka wraków, w tym siostrzany statek Titanica, Britannic. Oferta dostępna już od kwietnia przyszłego roku.

 

Scenic Eclipse, pierwszy na świecie jacht Discovery, fot.: CC BY-SA 4.0 TheHolyNougat

Planiści podróży nadal pracują nad poszerzeniem ilości tras w głębiny oceanów, do miejsc wcześniej niedostępnych. Oferta dostępna jest na razie tylko w ramach usług Scenic Eclipse. Wypoczynek na sześciogwiazdkowym luksusowym jachcie, połączony z takim atrakcjami zapewne dla większości turystów będzie wymarzonym urlopem, o którym jeszcze długo będą wspominać.

 

Źródło: scenic com au

 

zostaw komentarz