Magazyn nurkowanie, podróże, biologia morska, ekologia, fotografia podwodna i sporty wodne

- Ad -

Podwodne szybowanie z Aqua Jet H2

130

- Ad -

Spektakl w wykonaniu szybujących pod powierzchnią wody Mant, wielu z Nas zapewne zapiera dech w piersiach, jednym z podziwu, innym z ciekawości, jakby to mogło być. Cóż, Aqua Jet z Jet Technology Hoverstar, to skrzydlaty skuter, który może nam zapewnić podobny lot,  a będący obecnie przedmiotem kampanii finansowania społecznego na Indiegogo.    
Credit: Hoverstar Flight Technology
   
Credit: Hoverstar Flight Technology
Jak to działa? Aqua Jet H2 posiada trzy ustawienia prędkości, które wybiera się za pomocą sterowania ręcznego na prawym skrzydle. Przyśpieszenie odbywa się za pomocą przepustnicy umieszczonej w lewym skrzydle. Maksymalna prędkość naszego Jeta wynosi 9 km / godzinę, a sterowanie odbywa się poprzez przechylenie na jedną, albo drugą stronę, lub też w górę, czy w dół.   Aqua Jet H2 ma dodatnią pływalność. Żywotność baterii szacowana jest na ponad 100 minut na każde ładowanie.  
Credit: Hoverstar Flight Technology
Ceny Aqua Jet H2, na poziomie crowdfundingu zaczynają się od 799 USD – oczywiście, warto pamiętać, że w przypadku kampanii finansowania społecznego, nie ma gwarancji, że projekt zostanie wdrożony do produkcji.  
Credit: Hoverstar Flight Technology
  Jak się szybuje? Zobaczcie Aqua Jet H2 w akcji.   Źródło: Indiegogo
zostaw komentarz

- Ad -