Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Targi Boot 2021 w Düsseldorfie

246

Najnowsze informacje na temat targów Boot 2021 zasmucą zapewne wielu, zarówno wystawców jak i zwiedzających, czekających z niecierpliwością na prezentacje najnowszych ofert z branży.

 

 Pomimo planów i zapowiedzi, odbywająca się od 1969 roku cyklicznie impreza, skupiająca przedstawicieli branży wodnej z ponad 50 krajów, nie odbędzie się w zakładanym terminie. Wraz z końcem poprzedniego roku, ustalono optymistycznie datę tegorocznych targów. Planowana na koniec kwietnia impreza, niestety nie dojdzie do skutku. Według najnowszych informacji, przedstawiciele firmy Messe Düsseldorf podjęli dziś, 21 stycznia, decyzję o anulowaniu Boot 2021 r.

 

” W tych okolicznościach realizacja targów w planowanym terminie, w kwietniu, nie jest już możliwa do zagwarantowana — mówi Wolfram N. Diener, CEO Messe Düsseldorf: „Utrzymujący się wysoki poziom infekcji i fakt, że koniec blokady nie jest obecnie możliwy do przewidzenia, sprawiają, że wznowienie działalności targowej pod koniec kwietnia wydaje się coraz bardziej nierealne. Ponownie oceniliśmy sytuację z naszymi partnerami i wspólnie zdecydowaliśmy o wcześniejszym odwołaniu Boot 2021. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych wystawców, gości i usługodawców.”

 

Przyszłoroczne targi pozwolą na powrót publiczności i oferty handlowej. Boot 2022 z portalem rejestracyjnym dla zainteresowanych firm ruszy już w maju br.

Kolejna impreza odbędzie się już zgodnie z kalendarzem targów, w dniach od 22 do 30 stycznia 2022 roku.

 

Źródło: informacja prasowa

zostaw komentarz