Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Znamy już termin Targów Sportów Wodnych – Olsztyn Water Expo 2016

232

Olsztyn zaprasza miłośników żeglarstwa. W stolicy Warmii i Mazur odbędą się ogólnopolskie Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Expo. Będzie to druga edycja tego wydarzenia.

W dniach 24-26 czerwca 2016 roku na plaży Słoneczna Polana w Olsztynie odbędzie wyjątkowa impreza – Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Expo 2016. Wydarzenie to skierowane jest dla wszystkich miłośników sportów wodnych. W tym roku na wodach jeziora Ukiel swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 wystawców z całego kraju.
Wszyscy pasjonaci żeglarstwa a także pozostałych sportów wodnych będą mogli  spotkać się z producentami łodzi, jachtów, skuterów, kajaków i innych jednostek. Oprócz sprzętu pływającego wystawcy zaprezentują także szeroką gamę akcesoriów od kapoków po sprzęt nurkowy.
Tegoroczna edycja Olsztyn Water Expo odzie się na nowopowstałej przystani, która pomieści ponad 70 jednostek pływających. Dzięki takiemu rozwiązaniu odwiedzający Targi będą mogli podziwiać łodzie i jachty na wodzie a nawet przepłynąć się  niektórymi z nich.

 

Więcej szczegółów o targach: www.olsztynwaterexpo.pl

zostaw komentarz