Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Zadziwiające, fascynujące i niewiarygodne! Tak w skrócie można opisać najnowsze nagrodzone fotografie MIFA

1 miejsce w kat. Natura_podowdne Mrożny mobilny dom Greg Lecoeur
1 583

Niecodzienne momenty z życia zwierząt skrywających się pod powierzchnią wody, w najgłębszych zakamarkach lasów czy w przepięknej scenerii zachodzącego słońca. Drastyczne, smutne i wzruszające sceny z życia ludzi. Zdumiewające projekty architektoniczne, tak  w skrócie można opisać nagrodzone zdjęcia MIFA 2020.  

 

Tegoroczny, siódmy już międzynarodowy konkurs fotograficzny Moscow MIFA 2020, został zasypany oszałamiającą ilością zgłoszeń z całego świata. Fotograficy amatorzy i profesjonaliści z ponad 100 krajów zachwycili nie tylko sędziów tematyką i jakością utrwalonych obrazów.

 

Hossein Farmani, założyciel i prezes MIFA powiedział: „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, fotografia ma do odegrania kluczową rolę w opowiadaniu o nieocenzurowanej prawdzie o tym, co dzieje się na naszej planecie, a także przenoszeniu nas w świat możliwości i wyobraźni. Tegoroczni zwycięzcy MIFA dają nam fantastyczny wgląd w ważne dla nich historie, pokazując świat we wszystkich jego odcieniach i formach, odzwierciedlając zarówno ból, jak i piękno, które widzą. Jestem bardzo zadowolony i dumny z tegorocznej selekcji artystów-wizjonerów.

 

Głównym przesłaniem konkursu jest poszukiwanie i docenianie nowych talentów. Oceniając MIFA po reakcji środowiska i ilości zgłoszonych prac, można śmiało powiedzieć, że jest uznany wśród fotografów.

 

 

Po przejrzeniu wszystkich wybitnych prac otrzymanych w tegorocznym konkursie jury nagrodziło Isabellę Tabacchi za „Kamczatkę: Otchłań Ziemi ” przyznając główną nagrodę „Fotografa roku” w 2020 r., w kategorii profesjonalistów.

 

Oprócz tytułu główna nagroda przyniosła Isabelli Tabacchi nagrodę pieniężną w wysokości 3000 dolarów, a także darowiznę pieniężną w wysokości 3000 dolarów na wybraną przez nią organizację charytatywną, pożądane trofeum  i uznanie krytyków międzynarodowego jury MIFA.

 

 

Więcej zdjęć MIFA 2020 

zostaw komentarz