Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Przewodnik DAN dla wracających do nurkowania

10 946

Nurkowie wracający po dłuższej przerwie pod wodę często borykają się z problemami. Chcąc uniknąć stresu spowodowanego niepotrzebnymi i niebezpiecznymi incydentami, do których może dojść, warto poświęcić trochę czasu na ponowne przygotowanie się do uprawiania tego pięknego sportu.

 

Dotyczy to nie tylko naszego sprzętu nurkowego, o który warto zadbać i oddać do przeglądu. Ważne jest również nasze samopoczucie i komfort pod wodą. Ponoć z nurkowaniem jest jak z jazdą na rowerze i niczego się nie zapomina, to jednak warto pomyśleć o wizycie w zaprzyjaźnionym centrum. W ich ofercie znajdziemy wiele kursów doszkalających, które nie tylko odświeżą naszą wiedzę, ale i pozwolą nam na delektowanie się widokami pod wodą,  bez zbędnego stresu spowodowanego przerwą.

Stworzony przez Divers Alert Network przewodnik dla osób, które wracaj po dłuższej przerwie pod wodę, w przystępny sposób podaje krok po kroku podstawowe elementy bezpiecznego i udanego powrotu do nurkowania. Obecnie jego zawartość została rozszerzona o materiał video.

Więcej ciekawych informacji znajdziecie na stronie www.DAN.org / Return

Za pomocą tego przewodnika DAN zachęca wszystkich nurkujących do rozwiązywania potencjalnych problemów przed powrotem do wody.

Źródło: DAN

 

zostaw komentarz