Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

SkyRise Miami, wieża widokowa pełna rozrywek

463

Miasto już niedługo wzbogaci się o ciekawy architektonicznie, budynek w wysokości 304 metrów. Według twórców, Skyrise Miami będzie najatrakcyjniejszym centrum rozrywek obejmującym nawet skoki na bunge.

 

Plany zbudowania najwyższej wieży na Florydzie zostały zaakceptowane przez radnych Miami.
Szczegółem, który bardzo rzuca się w oczy jest nietypowa, wąska konstrukcja,  projektanci zapewniają jednak, że SkyRise Miami  to projekt stabilny , który wyposażony będzie w  innowacyjne rozwiązania w takim stopniu, aby można było otrzymać  Złoty precertyfikat LEED.
 Projekt konstrukcyjny z zewnątrz prezentuje się imponująco, a usytuowanie wieży w bardzo reprezentacyjnym miejscu, w samym centrum Miami, dopełni całości . Zajrzyjmy więc do środka, co w planach?
W Wieży SkyRise Miami mieścić się będzie prywatny klub, trzy platformy widokowe, klub nocny,  sala balowa i restauracja. Powstanie również „latający teatr”, który będzie  podobny do podniebnego  teatru Disneya. Dla odważnych znajdować się będzie również przerażąco brzmiąca atrakcja o  nazwie SkyRise Drob, który można porównać do skoków na bungee.
Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, a zakończenie planowane jest na drugą połowię 2017 roku, koszt to jedyne 430.000.000 dolarów.
zostaw komentarz