Magazyn nurkowanie, podróże, biologia morska, ekologia, fotografia podwodna i sporty wodne

Kajakiem po Pilicy ze SpływyWarka.pl

55

- Ad -

Przepiękny pejzaż doliny rzeki Pilicy od wielu lat jest magnesem dla entuzjastów kajaków, i nie ma tym nic dziwnego.

 

Dzika przyroda otaczająca brzegi spokojnej, pełnej ciekawych zakątków i maleńkich plaż rzeki, stanowi idealne połączenie dla aktywnego spędzania czasu i wypoczynku.

    Jeśli dodamy do tego wielką pasję do spływów połączoną z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na ternie całej Polski, to zapewne nie zdziwi nas fakt fachowej obsługi, z jaką spotkamy się w firmie SpływyWarka.pl     Z roku na rok coraz więcej turystów przekonuje się o tym, przyjeżdżając do Warki, na „Przystań na Winiarach”, która znajduje się nad samym brzegiem rzeki, skąd organizowane są spływy po malowniczych zakątkach Pilicy.     Entuzjaści kajakowego wypoczynku, korzystając z najwyższej klasy sprzętu, kajaków jedno- i dwu osobowych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne wyposażone w kapoki i wiosła, i fachowej obsługi, mogą z powodzeniem korzystać ze spływów grupowych, jak i indywidualnych.     „Przystań na Winiarach” położona w centralnej Polsce, zalewie 60 kilometrów od Warszawy, stała się idealnym miejscem na zarówno jednodniowy, jak i weekendowy wypad dla wielu osób.     Decydując się na weekendowy spływ i wypoczynek na przystani, gdzie do dyspozycji mamy parking strzeżony, pole namiotowe, bar i plac zabaw dla dzieci możemy śmiało planować czas wolny. Pozostaje nam wybór trasy, odprawa i w drogę.   Do wyboru mamy trasy spływu jednodniowe na odcinkach; Lechanice – Warka „Przystań na Winiarach” o długość 7 kilometrów. Biała Góra – Warka „Przystań na Winiarach” o długość 10 kilometrów. Warka „Przystań na Winiarach” – Miniszew o długość 16 kilometrów. Budy Michałowskie – Warka „Przystań na Winiarach” o długość 17 kilometrów. Czas spływu waha się od 3-9 godzin.   Dla pasjonatów aktywniejszego wypoczynku czekają dłuższe trasy.
Biejkowo – Warka „Przystań na Winiarach” o długość 22 kilometrów.
 
Białobrzegi — Warka „Przystań na Winiarach” o długości 30 kilometrów.
 
 
 

- Ad -

Oczywiście planując weekendowy wypoczynek, możemy wybrać trasę dwudniową.
 
Białobrzegi — Warka „Przystań na Winiarach” o długości 30 kilometrów.
 
Warka „Przystań na Winiarach” – Góra Kalwaria o długości 36 kilometrów.
 
Białobrzegi — Miniszew o długości 46 kilometrów
 
 
Na zamówienie organizowane są również dłuższe spływy np. ze Spały, Przybyszewa i Warszawy.
 
 
 
 
Zanim wybierzemy się w trasę, pamiętajmy, by zajrzeć na stronę, www.SplywyWarka.pl/ gdzie znajdziemy informacje o trasie, jej długości i czasie spływu. Wiedza ta pozwoli nam na odpowiednie przygotowanie i bezpieczny wypoczynek.
 
 
zostaw komentarz

- Ad -