- Ad -
Przepiękny pejzaż doliny rzeki Pilicy od wielu lat jest magnesem dla entuzjastów kajaków, i nie ma tym nic dziwnego.
Dzika przyroda otaczająca brzegi spokojnej, pełnej ciekawych zakątków i maleńkich plaż rzeki, stanowi idealne połączenie dla aktywnego spędzania czasu i wypoczynku.
Jeśli dodamy do tego wielką pasję do spływów połączoną z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na ternie całej Polski, to zapewne nie zdziwi nas fakt fachowej obsługi, z jaką spotkamy się w firmie SpływyWarka.pl




Biejkowo – Warka „Przystań na Winiarach” o długość 22 kilometrów.
Białobrzegi — Warka „Przystań na Winiarach” o długości 30 kilometrów.
Warto przeczytać:
- Ad -
Oczywiście planując weekendowy wypoczynek, możemy wybrać trasę dwudniową.
Białobrzegi — Warka „Przystań na Winiarach” o długości 30 kilometrów.
Zobacz także:
Warka „Przystań na Winiarach” – Góra Kalwaria o długości 36 kilometrów.
Białobrzegi — Miniszew o długości 46 kilometrów
Na zamówienie organizowane są również dłuższe spływy np. ze Spały, Przybyszewa i Warszawy.

Zanim wybierzemy się w trasę, pamiętajmy, by zajrzeć na stronę, www.SplywyWarka.pl/ gdzie znajdziemy informacje o trasie, jej długości i czasie spływu. Wiedza ta pozwoli nam na odpowiednie przygotowanie i bezpieczny wypoczynek.