Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Pierwszy podwodny ślub cywilny w przepięknej scenerii wyspy Alonissos w Grecji

14 896

Zawarcie związku małżeńskiego w nietypowych okolicznościach przyrody na zawsze pozostawia w naszej pamięci nutkę urzekających wspomnień.

 
Tak też pewnie zapamięta swoją uroczystość młoda para, która postanowiła złożyć przysięgę ślubną. Ceremonia poprowadzona przez burmistrza wyspy Petrosa Vafinisa miała bowiem miejsce w podwodnej scenerii.
 
W uroczystości młodym towarzyszyły dwie druhny, przewodnicząca Komisji Turystyki Marii Agallou, która zorganizowała tak nietypową ceremonię ślubną oraz trzech instruktorów nurkowania, zapewnionych przez centrum nurkowe.
 
Osoby, które nie zdecydowały się  zanurzyć, całą ceremonię mogły na bieżąco obserwować na ekranach monitorów, które znajdowały się na plaży.
 
Podczas zawierania związku małżeńskiego wykorzystano specjalne wodoodporne karty, które umożliwiły złożenie przysięgi zgodnie z ceremoniałem. Uroczyste tak przypieczętowane zostało pocałunkiem, oczywiście bez sprzętu nurkowego.

 

 

Podwony ślub wyspy Alonissos Grecja wakacje nurkowanie

 

Burmistrz wyspy, Petros Vafinis certyfikowany płetwonurek, wystosował już zaproszenia dla przyszłych nowożeńców do składania przysięgi podczas podwodnych ceremonii ślubnych.
 
Alonissos to znany kurort nurkowy, odwietrzny każdego roku przez setki nurków z całego świata, stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku.

 

 

 

źródło: YouTube

zostaw komentarz