Najnowsze informacje - nurkowanie, podróże, fotografia podwodna i sporty wodne

Wspierajmy społeczność nurkową na Maui – dołącz do PADI i Fundacji Ako’ako’a!

253

Pożary, które niedawno nawiedziły Maui na Hawajach, spowodowały znaczne straty całej miejscowej społeczności, w tym również nurkowej.

 

W odpowiedzi na te tragiczne wydarzenia PADI połączyło siły z Fundacją Ako’ako’a, aby stworzyć fundusz pomocy dla członków wspólnoty nurkowej na Maui. Celem funduszu jest zapewnienie szybkiej pomocy osobom, które ucierpiały w wyniku pożarów, aby jak najszybciej wrócić do nurkowania.
 
Do tej pory zebrano już ponad 27 176 dolarów na pomoc członkom PADI na Maui.
 
Fundacja Ako’ako’a, działa z siedzibą na Wielkiej Wyspie Hawajów. Jej celem jest integrowanie środowiska morskiego Hawajów na rzecz pozytywnych zmian w oceanach. W wyniku tragicznych wydarzeń organizacje połączyły siły i wspólnie powołały fundusz z pomocą dla społeczności nurkowej.
 
Dyrektor generalny i prezes PADI Worldwide, Drew Richardson, wraz z całym zespołem PADI, chcą zapewnić wsparcie w odbudowie społeczności nurkowej.
 
Jeśli chcesz wesprzeć akcję, dołącz do PADI i Fundacji Ako’ako’a. 100% wszystkich darowizn zostanie przekazane bezpośrednio profesjonalistom nurkowym na Hawajach, którzy potrzebują wsparcia w powrocie do zdrowia po niszczycielskich pożarach.